Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Pliki cookies    Zasady bezpieczeństwa w sieci ZAMKNIJ

Poznaj nasze usługi

Renowacja granitu oraz marmuru

Jednym z największych atutów naszej firmy jest renowacja kamienia naturalnego. Usługa znajduje się w naszej ofercie od początku istnienia firmy, czyli od ponad 20 lat. Mamy przeszkolony zespól specjalistów, który pomimo wszechstronnej wiedzy w tym zakresie, nadal bierze czynny udział w szkoleniach związanych z prawidłową regeneracją kamienia naturalnego.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że bardzo istotnym elementem renowacji kamienia jest końcowy etap zwany konserwacją, polegający na odpowiedniej impregnacji oraz krystalizacji. To właśnie dzięki odpowiedniej konserwacji kamień osiąga piękny połysk i jest zabezpieczony przed szybkim wycieraniem.

Usługa renowacji kamienia obejmuje:
 • Szlifowanie posadzki padami diamentowymi w celu zlikwidowania wszelkiego rodzaju zarysowań i przetarć powstałych podczas codziennej eksploatacji
 • Następnie posadzkę poleruje się odpowiednim preparatem, w celu wygładzenia powierzchni i uzyskania lepszego połysku po krystalizacji.
 • Faza końcowa to krystalizacja polegająca na naniesieniu i wcieraniu kilku warstw krystalizatora, do momentu uzyskania głębokiego i trwałego połysku.

Czyszczenie wykładzin obiektowych

Wykładzina dywanowa podobnie jak dywany, jest skupiskiem brudu, zarazków i bakterii. W związku z tym powinnia być systematycznie prana, minimum raz w roku. Szczególnie jest to zalecane w obiektach użyteczności publicznej tj. biura, sklepy, czy również restauracjach. Czyszczenie wykładzin ma skuteczny wpływ na higienę, a także wygląd całego lokalu.

Oferta naszej firmy skierowana jest do przedsiębiorców oraz gospodarstw domowych. Jeśli wykładzina nie jest przyklejona do posadzki, zawsze sugerujemy bezpłatny transport do naszej siedziby i pranie w automacie piorącym. W przeciwnym razie nasz zespół realizuje usługę na miejscu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Chcielibyśmy podkreślić, że nasz wydajny ekstraktor piorący, używany do procesu końcowego, za sprawą pompy o ciśnieniu roboczym 80 barów pozbywa się większości wody, pozostawiając wykładzinę po czyszczeniu lekko wilgotną. To sprawia, że włókno jest suche już po kilku godzinach od prania. Dodatkowo wyprana powierzchnia zostaje zaimpregnowana warstwą ochronną zabezpieczającą przed szybkim zabrudzeniem.

Z uwagi na specyfikę usług, ceny ustalane są indywidualnie dla zlecenia i uzależnione są od zakresu i częstotliwości wykonywanych prac.

Kompleksowe sprzątanie biur i obiektów handlowych

Czystość obiektów użyteczności publicznej z całą pewnością ma wpływ na posrzeganie firmy przez klientów oraz pracowników. Stanowi również fundament w utrzymaniu higieny na odpowiednim poziomie.

Niniejsza oferta skierowana jest do instytucji publicznych tj. szkoły, szpitale ale również przedsiębiorstw, w, których wymagane jest prawidłowe utrzymanie czystości. Usługi wykonuje wyszkolony przez naszą firmę zespół, który jest stale kontrolowany, korzystamy z własnych środków oraz sprzętu.

Zakres usług ustalany jest dla każdego klienta indywidualnie w zalezności od potrzeb oraz częstotliwości wykonywanych prac.

Sprzątanie obejmuje m.in.:
 • kompleksowe mycie toalet oraz łazienek(z uwzględnieniem dezynfekcji)
 • mycie kuchi, stołówki
 • odkurzanie, zamiatanie podłóg
 • maszynowe czyszczenie podłóg(w zależności od potrzeb)
 • sprzatanie biur
 • wynoszenie śmieci
 • dezynfekcja pomieszczeń
 • mycie okien
 • czyszczenie żaluzji, rolet
 • oraz wiele innych usług, w zależności od potrzeb Dowiedz się więcej...

Sprzątanie po budowie

Budowa bądź remont to czas, gdy pomieszczenia zaczynają wyglądać niczym pole bitwy. Niezależnie od tego jak bardzo będziemy się starać, nie zachowamy czystości. Jest to bardzo wymagający rodzaj usługi ze względu na różnorodność zabrudzeń, począwszy od zwykłego kurzu aż po resztki wylewek na oknach, posadzkach, czy fugach.

Aby doprowadzić budynek lub poszczególne pomieszczenia do absolutnego porządku należy poświęcić bardzo dużo czasu oraz wysiłku lecz nawet to często nie wystarczy. Nasza firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów oferując doświadczony zespół sprzątający, specjaliastyczne maszyny bez których trudno wyobrazić sobie gruntowne sprzątanie oraz profesjonalną chemię nawet do ekstremalnych zabrudzeń.

Wykonujemy dwa typy sprzątania po budowie: pierwszy polega na gruntownym sprzątaniu obiektów pozbywając się najtrudniejszych zabrudzeń, przygotowując lokal do kolejnych prac. Drugim typem jest tzw. "sprzątanie na gotowe", polegające na całkowitym pozbyciu się zabrudzeń przygotowując lokal do użytku.

Mycie okien

Zajmujemy się myciem każdego rodzaju powierzchni szklanych w obiektach biurowych, przemysłowych, handlowych, magazynowych bez względu na wysokość.Przy myciu okien w zakres usługi wchodzi również mycie ramy okiennej. Wykonujemy usługi jednorazowe i stałe.

Pranie tapicerki meblowej i samochodowej

Regularne pranie tapicerki meblowej i samochodowej jest niezwykle istotne ze względu na podatność na zabrudzenia. Większość z nas korzysta niemalże codziennie ze swojego kompletu wypoczynkowego, nie zdając sobie sprawy ile skupisk bakterii potrafi się na nim znajdować, szczególnie w przypadku obecności małych dzieci lub zwierząt.

Oferujemy Państwu profesjonalne pranie tapicerki z wykorzystaniem prawdziwej maszyny piorącej(nie mylić z karcherem/pseudo odkurzaczami piorącymi), które mają więcej wspólnego z działaniem efektownym aniżeli efektywnym. Usługę wykonujemy urządzeniem o mocy (2x1750W) oraz ciśnieniu ponad 10 barów.

Korzystamy z bezpiecznych dla zdrowia a zarazem skutecznych środków chemicznych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Renowacja i impregnacja skóry

Nasza firma może się pochwalić posiadaniem w swoim zespole dwóch certyfikowanych specjalistów zajmujących się renowacją skóry. Jest to usługa wymagająca odpowiednich kompetencji, środków czyszczących oraz adekwatnego sprzętu do rodzaju skóry.

Proces renowacji składa się z kilku etapów takich jak:

 • usunięcie wstępnych zabrudzeń
 • eliminacja przetarć powłoki
 • farbowanie przebarwień
 • impregnacja


Niewłaściwe czyszczenie może mieć bardzo poważne konsekwencje dlatego zalecamy powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Oferujemy szeroki zakres usług porządkowych:

Rozwiń