Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Pliki cookies    Zasady bezpieczeństwa w sieci ZAMKNIJ

Wykonujemy usługi w branży utrzymania czystości od 1996 roku.

Reinigungs Service Woldan - profesjonalna firma sprzątająca.

Firma została założona w 1996 roku, branża usługi czystościowo-porządkowe, pranie dywanów, wykładzin.

Zajmujemy się profesjonalnym oraz ekonomicznym sprzątaniem, systematycznie przystosowując osiągnięcia swojej firmy do wymagań rynku, aby wspomóc naszych Klientów w poprawnym utrzymaniu czystości.

Dzięki sprawnie działającemu serwisowi w naszej firmie możecie Państwo skorzystać z wszelkich usług związanych ze sprzątaniem. Udzielamy również fachowych porad z zakresu sprzątania oraz wyboru odpowiednich maszyn, urządzeń i środków czyszczących. Przeprowadzamy szkolenia pracowników w zakresie nowoczesnych metod pracy. Dysponujemy szeroką gamą środków czystości, maszyn oraz urządzeń o renomie światowej z przeznaczeniem dla klientów instytucjonalnych a także indywidualnych.
Jesteśmy skuteczni. Posiadamy odpowiednie referencje. Klienci mogą mieć do nas pełne zaufanie.

Wyceny usług dokonujemy po oględzinach obiektu i zapoznaniu się z zakresem prac. Przygotowanie wyceny jest całkowicie bezpłatne i nie obliguje klienta do zamówienia usługi. Zachęcamy państwa do sprawdzenia naszej firmy i skorzystania z usług. Wykonujemy usługi: pranie dywanów Częstochowa, czyszczenie dywanów Częstochowa, sprzątanie biur Częstochowa.