Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Pliki cookies    Zasady bezpieczeństwa w sieci ZAMKNIJ

Kompleksowe sprzątanie biur i obiektów handlowych w Częstochowie

Czystość obiektów użyteczności publicznej z całą pewnością ma wpływ na posrzeganie firmy przez klientów oraz pracowników. Stanowi również fundament w utrzymaniu higieny na odpowiednim poziomie.

Niniejsza oferta skierowana jest do instytucji publicznych tj. szkoły, szpitale ale również przedsiębiorstw, w, których wymagane jest prawidłowe utrzymanie czystości. Usługi wykonuje wyszkolony przez naszą firmę zespół, który jest stale kontrolowany, korzystamy z własnych środków oraz sprzętu.

Zakres usług ustalany jest dla każdego klienta indywidualnie w zalezności od potrzeb oraz częstotliwości wykonywanych prac.

Budowa bądź remont to czas, gdy pomieszczenia zaczynają wyglądać niczym pole bitwy. Niezależnie od tego jak bardzo będziemy się starać, nie zachowamy czystości. Jest to bardzo wymagający rodzaj usługi ze względu na różnorodność zabrudzeń, począwszy od zwykłego kurzu aż po resztki wylewek na oknach, posadzkach, czy fugach.

Aby doprowadzić budynek lub poszczególne pomieszczenia do absolutnego porządku należy poświęcić bardzo dużo czasu oraz wysiłku lecz nawet to często nie wystarczy. Nasza firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów oferując doświadczony zespół sprzątający, specjaliastyczne maszyny bez których trudno wyobrazić sobie gruntowne sprzątanie oraz profesjonalną chemię nawet do ekstremalnych zabrudzeń.

Wykonujemy dwa typy sprzątania po budowie: pierwszy polega na gruntownym sprzątaniu obiektów pozbywając się najtrudniejszych zabrudzeń, przygotowując lokal do kolejnych prac. Drugim typem jest tzw. "sprzątanie na gotowe", polegające na całkowitym pozbyciu się zabrudzeń przygotowując lokal do użytku.