CZYSZCZENIE MASZYNOWE

Maszynowe czyszczenie posadzek

Zajmujemy się czyszczeniem, renowacją i dezynfekcją każdego rodzaju podłóg bez względu na wielkość powierzchni.
Zastosowanie odpowiedniego pada i środka chemicznego pozwala nam na usunięcie każdego rodzaju zabrudzenia ( tłuszcze, smary, oleje, kleje, guma do żucia i inne osady ).

Zabezpieczenie posadzek

Posiadamy w ofercie zabezpieczanie podłóg ( wszystkie rodzaje) począwszy od kamiennych, z tworzyw sztucznych (PCV, linoleum ), po podłogi drewniane. Każda podłoga jest inna i wymaga odrębnej pielęgnacji oraz zastosowania odpowiedniego środka chemicznego. Nasza ekipa na miejscu dokonuje oceny i wyboru zastosowania sposobu czyszczenia przy użyciu odpowiednich środków chemicznych.

Sprzątanie po budowach, remontach

Proponujemy również naszym Klientom kompleksową usługę sprzątania obiektów po budowach, remontach przed oddaniem pomieszczeń  do użytku, w tym : usuwanie pyłu budowlanego wraz z maszynowym czyszczeniem podłóg, mycie okien,  drzwi, armatury kuchennej i łazienkowej.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych,  jak  i firm budowlanych. Zastosowanie odpowiednich maszyn i środków chemicznych pozwala skutecznie usunąć resztki betonu, farb, pyłu budowlanego i innych osadów wapiennych, których nie da się uniknąć podczas budowy.

Krystalizacja marmuru

Krystalizacja – jest zdecydowanie lepszą metodą zabezpieczenia posadzki marmurowej niż woskowanie lub teflonowanie, gdyż nie tworzy  na powierzchni żadnej powłoki, lecz  poprzez reakcję termochemiczną łączy się bezpośrednio z marmurem oraz jest nieporównywalnie twardsza, nie wchłania wody oraz jest antypoślizgowa.

Impregnacja granitu

Granit –twardość i trwałość granitu jest dużo większa niż marmuru dlatego zalecamy okresowe impregnowanie posadzki granitowej środkami przeznaczonymi do tego typu kamienia naturalnego.

Nie impregnowany granit po czasie traci połysk, dlatego zalecamy wykonywanie impregnacji nowo położonych posadzek granitowych i ich okresową impregnację, co gwarantuje długoletnie utrzymanie posadzki bez utraty połysku.

Wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie, czysto i dokładnie. Usługi wykonujemy w czasie dogodnym dla Klienta. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje. Dysponujemy odpowiednio przeszkolonym personelem, profesjonalnymi maszynami i środkami chemicznymi.
Klienci mogą mieć do nas pełne zaufanie.

Od 01.10.2014 zmiana siedziby  : 42-202 Częstochowa ul.Krakowska 26B.

Pozostałe dane pozostają bez zmian.

Kontakt : 34/366 50 54       34/266 50 64     602 654 190